AKY TV NA PLAYSTATION 4 ?

Diskusiu 'Pomoc' začal Michal911, 29 Júl 2013.

  1. Morgen

    Morgen
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    17 Júl 2010
    Príspevkov:
    727
    Páči sa:
    396
    to su len nastavenia telky aj tak si spravis vlastny rezim kazdemu vyhovuju ine farby a odtiene ...
     
  2. Phoenixxx

    Phoenixxx
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    3 Okt 2014
    Príspevkov:
    1
    Páči sa:
    2
    Nechapem jak mozete rozdelovat TV na LED a LCD. Ved su to obe LCD technologie, len to ma ine podsvietenie (vybojka vs LED). Nema to nic spolocne s input lagom.
     
    2 ľuďom sa to páči.
  3. Gunwalk

    Gunwalk
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    15 Feb 2014
    Príspevkov:
    17
    Páči sa:
    6
  4. Personalvalve

    Personalvalve
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    8 Apr 2011
    Príspevkov:
    159
    Páči sa:
    151
    Sony PlayStation 3D display!!! mam ho z estelacnejsie a poviem ti nelutujem to...jedina a to fakt jedina nevyhoda je leskly povrch...treba si urobit pritmie inak sa vidis ako v zrkadle :)
     
    2 ľuďom sa to páči.
  5. Chris558

    Chris558
    Expand Collapse
    PSmania Big Boss

    Registroval sa:
    6 Aug 2011
    Príspevkov:
    2 813
    Páči sa:
    4 226
    tak musím kúpiť tú teľku pri loading screen ja načo sa kukať :D
     
    2 ľuďom sa to páči.
  6. Kubos

    Kubos
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    20 Okt 2014
    Príspevkov:
    8
    Páči sa:
    2
    Osobne odporucam Samsung, uhlopriečka 65palcov / 165 cm, jeden tulibag a vystarano :)
     
  7. zexheell

    zexheell
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    8 Dec 2014
    Príspevkov:
    63
    Páči sa:
    45
    Pani riesim akurat tuto dilemu.
    Hravam BF4 po nete, riesil som preco mi to zvykne neprijemne trhat pri dost zivych situaciach. Teraz sa dozvedam, ze to bude telkou. Mam nejaku 3 led tv od samsungu. Maximalna spokojnost, krasny obraz vsetko super :) dokonca tie bludy do slepa, ze na tom sa neda hrat.. Otazka ci to kupuje zavisli hrac, fajnsmeker (skus povedat kajsm.., dal si jednu za ucho!) alebo bezny uzivatel. Pre bezneho cloveka staci obycajna ledkova telka s peknym obrazom, sme v roku 2014, uz aj lacna tv ponuka to co bolo v highende v roku 2010 a bolo to dost vyspele..
    Ale spat k pointe :)
    Pri bf4 pri riadne zivych scenach a online hrani to zacne neprijemne trhat, neverim, zeby hra bola nevyladena. Takze to bude telkou. Herny rezim mi pomohol iba pri hre far cry 4 kde bolo citelne oneskorenie a najma viditelne zvysky duchov pri rychlych pohyboch.
    Teraz sa dozvedam, ze ked chcem byt spkojny mam siahnut po plazme. Ale kedze sa prechadza uz iba na led tv, neznamena to aj to, ze tieto tv uz budu zvladat minimalne oneskorenia? Moja tv ma udajne 200hz, ma niekto aj realnu skusenost pri porovnani tv s 200hz vs 600hz?
     
  8. Vulcan

    Vulcan
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

    Registroval sa:
    16 Jún 2010
    Príspevkov:
    446
    Páči sa:
    125
    LCD je LCD, pohyb a rychle sceny na tejto technologii nikdy nebudu dokonale, tiez by som ti odporucil plazmu, ale tu uz teraz nezozenies a ked ano, tak max. nejake LG. :D Zostava ti LED - a tuto plati, ze 200, 400, 500 atd. Hz su pre bezneho uzivatela v praxi marketingovy tah, postrehnut rozdiel medzi 200 a 600 Hz budes mat dost tazke. Ak si to chces vyskusat, nie je problem pred kupou zajst niekde do predajne, kde ti to ochotne predavac predvedie.
     
  9. zexheell

    zexheell
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    8 Dec 2014
    Príspevkov:
    63
    Páči sa:
    45
    Udajne vsetky nove tv maju krasnu odozvu, takze uz iba siahnut po lepsej led tv s co najvtssim Hz. Ale tu narazam na tie markantne rozdiely cien, najma u Samsungu. Momenta,ne mam samsung, spokojnost, mal som aj Sony a obe mali nieco navrch oproti druhej. Ale teraz narazam na Panasonic kde v takej cenovej relacii 55 palcovych LED TV si viem vybrat nanajvys 400-600Hz, ale napr. Panasonic mi ponuka udajne 1200Hz, kde je v tom hacik? :) nejaka skusenost a vedomost by mi teraz pomohla, dakujem :) Ps. Ako funguju hry na 3D TV?
     
  10. Melman

    Melman
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    24 Dec 2014
    Príspevkov:
    7
    Páči sa:
    0
    Tou odozvou v novych TV si niesom celkom isty. Planujem kupit tv v najblizsej dobe a co tak citam po forach, udajne Tv s najnizsim input lagom je Sony Bravia KDL42W705BBU. Tu je dost pekna tabulka http://www.hdtvtest.co.uk/news/input-lag ...No ja by som chcel velkost obrazovky 50" v tomto modele, ale myslim ze narastom velkosti obrazovky narasta aj input lag, niesom si isty, moc sa v tom nevyznam. TV zhanam hlavne k PS4. Aj ked som zastancom samsungu, sony v tejto oblasti zjavne vedie. Mozte ma poopravit ak sa mylim, pripadne poradit nejake ine alternativy TV. Tiez netusim do akeho cisla v ms to bude citelne vidiet tu oneskorenu odozvu, myslim ze pod 30 to je este ok, hm..
     
  11. maniakos

    maniakos
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    1 Aug 2014
    Príspevkov:
    14
    Páči sa:
    9
    Ak chces nieco vacsie tak uz potom 55 napr. ja mam SONY Bravia KDL-55W905 kde je input lag 20ms, co je na TV v tejto kategorii jeden z najnizsich. Pravdaze ak sa stale bavime o LED a nie o plazmach, tam su tie parametre uplne ine ;)
     
  12. Melman

    Melman
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    24 Dec 2014
    Príspevkov:
    7
    Páči sa:
    0
    az taky rozpocet nemam, 1600 tusim stoji? co vravis na tento, Sony Bravia KDL55W955BBU, ten ma zevraj 17ms a stoji cca 1000, alebo SOny Bravia KDL50W829BBU tento ma 22ms a cena cca 730... Zajtra chcem is kupit a fakt nechcem vziat nieco co budem lutovat neskor :)
     
  13. maniakos

    maniakos
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    1 Aug 2014
    Príspevkov:
    14
    Páči sa:
    9
    Ten KDL55W955BBU je jeden z najhorsich Sony TV ak si dobre pamatam na recenzie takze ten by som urcite nebral. Co sa tyka KDL50W829BBU tak v tej cenovej kategorii je jeden z best.
    Ak nemas problem s ENG tak ti odporucam pozriet http://www.hdtvtest.co.uk alebo www.avforums.com
     
  14. Andrej

    Andrej
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    162
    Páči sa:
    196
  15. Melman

    Melman
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    24 Dec 2014
    Príspevkov:
    7
    Páči sa:
    0
    takze vravis ze Sony Bravia KDL50W705BBU ma rovnaky input lag ako Sony Bravia KDL42W705BBU? je to klucova informacia ktoru chcem pocut aby som si zobral 50"obrazovku, takze ak si niesi 100percentne isty tak budem lutovat :D
     
  16. BestPlayerSVK

    BestPlayerSVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    23 Dec 2013
    Príspevkov:
    50
    Páči sa:
    15
    Ahojte, idem si kupit novy TV k PS4, ktore veci su najpodstatnejsie? Citam tu ze cim viac Hrz tym lepsie?
     
  17. maniakos

    maniakos
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    1 Aug 2014
    Príspevkov:
    14
    Páči sa:
    9
    V pripade LED TV v prvom rade podanie ciernej farby, input lag, ako sa da koniec koncov nakalibrovat, 3D ano/nie ...
    Co sa tyka Hz tak ako pisal Andrej u nas je max real 200 takze viacej ani nehladaj :)
     
  18. BestPlayerSVK

    BestPlayerSVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    23 Dec 2013
    Príspevkov:
    50
    Páči sa:
    15
    ako zistim aky ma tv imput lag? a tie Hrz co uvadzaju vyrobcovia su realne ci?, lebo pozeram ze napr znacka philips tak pri nej uvadzaju ze napr 400Hrz a pri samsungoch od 100 do 200Hrz
     
  19. BestPlayerSVK

    BestPlayerSVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    23 Dec 2013
    Príspevkov:
    50
    Páči sa:
    15
    Pripadne panasonic udava 1200Hrz pri 4K rozliseni, ma to nejaky vyznam pre PS4 to 4K rozlisenie?
     
  20. BestPlayerSVK

    BestPlayerSVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    23 Dec 2013
    Príspevkov:
    50
    Páči sa:
    15

Zdielať túto stránku