Pridané Vianočné zľavy na PSN: Akcia číslo 12 - Fallout 4

Diskusiu 'Novinky' začal Matúš Mucha, 23 Dec 2015.

  1. Matúš Mucha

    Matúš Mucha
    Expand Collapse
    Recenzent
    Člen Vedenia Recenzent

    Registroval sa:
    19 Apr 2011
    Príspevkov:
    525
    Páči sa:
    1 257
    12Deals.jpg

    Vianoce sú už za dverami a spolu s príchodom Štedrého dňa sa končí aj stále prebiehajúci mesiac plný digitálnych zliav. Popri viac ako 100 zľavnených titulov európska pobočka Sony zaradila počas uplynulého mesiaca 12 akciových hier, pod názvom 12 Deals of Christmas. Posledným 12 titulom, ktorý zaradzujeme do tejto kategórie je post-apokalyptické RPG, Fallout 4.

    Fallout 4 (PS4)

    originálna cena: €69.99, akciová cena: €44.99

    Fallout 4 Digital Deluxe Edition (PS4)
    originálna cena: €99.99, akciová cena: €64.99

    Táto posledná akcia platí počas nasledujúcich dvoch dní, presnejšie do 25. 12., 00:59 nášho času.
     
    cipur a IvanHrozny sa to páči.
  2. jackass3D

    jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    615
    Páči sa:
    704
    Toto je vysmech hracov od Sony...ako Fallout super hra (pre mna nie) ale co tie ceny? Vsak okolo 50 mam novu diskovku ktoru mozem neskor predat...Cakal som ze budu tlacit svoje exkluzivity za super ceny ale podlamna celu "akciu" maju pod palcom vydavatelia. FakJú cele 12deals of christmas...
    Aspon ze som jednu vianocnu akciu vyuzil za 2roky co mam PS4 o_O
     
    #2 jackass3D, 23 Dec 2015
    Naposledy upravil: 23 Dec 2015
    IvanHrozny sa to páči.
  3. majkoveda

    majkoveda
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

    Registroval sa:
    26 Feb 2012
    Príspevkov:
    2 556
    Páči sa:
    4 960
    zo zaciatku tie akcie vyzerali ok,ale postupne to bola parodia:-Dmali radsej zrusit + pri MP a to by bol asi najlepsi vianocny darcek pre vsetkych hracov;)
     
  4. IvanHrozny

    IvanHrozny
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    16 Jún 2014
    Príspevkov:
    742
    Páči sa:
    1 014
    Povianocny vypredaj bude asi zaujimavejsi. Dufam, ze nejake dobre tenisky este najdem.

    Inak aj u Apple bola takato nejaka parodia, rehotali sa ludom do ksichtu, ale aspon aj ked to boli zbytocnosti tak to bolo zadarmo.No a nakoniec to pre istotu zrusili a urobili dobre.

    Vitajte v Erope!
    prikladam store z Hong Kongu kde je tych vianocnych zliav trosku viac. (priklad Far Cry 4 za 18 €, Child of Light 7€, Zombi 10€) normalne rocne ps+ u nich 31€ (v Japonsku 38€ inak su v hrach takisto draho na tom ako my). LINK (treba mat vymazane prihlasovacie udaje inak vam to skoci na vase store)
     
    #4 IvanHrozny, 23 Dec 2015
    Naposledy upravil: 23 Dec 2015
    majkoveda sa to páči.
  5. Robo_1978

    Robo_1978
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

    Registroval sa:
    28 Okt 2010
    Príspevkov:
    835
    Páči sa:
    722
    Nechapem, ze poniektory stale dookola melu ze diskovka stoji tolko a tolko.
    Pochopte uz konecne, ze retail a digital si nemaju konkurovat.
    Kazdy z nich ma pre aj proti.
    Niekomu vyhovuje retail a niekomu digital.
    Ak Vam digital nevyhovuje tak ho nekupujte, nikto vas do toho nenuti; jaj, vam vyhovuje az ked bude lacnejsi ako retail :D ale to sa stane malokedy. A prave pri tychto 12deals to tak je.
     
  6. Robo_1978

    Robo_1978
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

    Registroval sa:
    28 Okt 2010
    Príspevkov:
    835
    Páči sa:
    722
    Majkoveda, nemyslim si ze docastne zrusenie ps+ pre MP by bolo super pre vsetkych.
    Ja si myslim, ze ani pre vacsinu.
    Ale ak by napr. kazdemu pluskarovi pridali k existujucemu subscription co ja viem dva tyzdne a zaroven pre nepluskarov tyzden zdarma urcite by potom potesili uz aj asi vsetkych.

    Pravdou je, ze by mohli dat zaujimavejsie akcie, ale ako vieme, neako moc ku tomu nie su tlaceny viacmenej nikym a tych par percent z celej komunity mozu ostat.

    Ostava nam dufat ze este budu zaujimavejsie akcie.
     
    cipur, IvanHrozny a majkoveda sa to páči.
  7. majkoveda

    majkoveda
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

    Registroval sa:
    26 Feb 2012
    Príspevkov:
    2 556
    Páči sa:
    4 960
    ja som myslel skor trvale zrusenie + pri mp,ale o tom asi len mozme snivat:D:D:D
     
    IvanHrozny a Robo_1978 sa to páči.
  8. Robo_1978

    Robo_1978
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

    Registroval sa:
    28 Okt 2010
    Príspevkov:
    835
    Páči sa:
    722
    Tak to ma ani vo sne nenapadlo :D
    Obavam sa, ze budu postupovat skor opacnym smerom a budu pridavat features ala ps+ pre mp :D
     
    majkoveda a IvanHrozny sa to páči.
  9. jackass3D

    jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    615
    Páči sa:
    704
    Ako mozes povedat taku kravinu ze retail a digital si nemajú konkurovat?!
    Za prve na retail platis aj vylisovanie disku, obal, manual, a cestu kym sa dostane do obchodu plus aj predajca si nieco pripocita...(robim v nay tak viem)
    U digital toto nic nemas len to uplouadnu na store plus ty to nevies ani posunut dalej...
    Cize digital musi byt lacnejsi, ci ide o hudbu, film alebo hru. A argument ze to by znicilo kamenne predajne je bullshit kedze 50% ludi su take lamy ze ani nevedia ze zo store sa da stiahnut a nejaka ps+ sluzba je...
    Vidim tie nestastne duse co mi platia 70eur za rok staru hru :)
     
    El_Scorpio a IvanHrozny sa to páči.
  10. kochones

    kochones
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    24 Nov 2010
    Príspevkov:
    98
    Páči sa:
    29
    no Sony asi rata s tym, ze si tie hry kupuju 2 ludia na polovicu, preto take ceny :) kazdopadne staci si pozriet komentare na PS blogu a hned vam bude jasne ako vsetci ocenili tieto "akcie".
     
    cipur a IvanHrozny sa to páči.
  11. kochones

    kochones
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    24 Nov 2010
    Príspevkov:
    98
    Páči sa:
    29
    pockaj to mi chces povedat ze sa najde taky zufalec co si kupuje hru v najku??? wtf..
     
  12. jackass3D

    jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    615
    Páči sa:
    704
    Prekrasne si to napisal, pridam sa pri rozkopavani kakacov. Napis ak to bude aktualne :D K teme, ps+ je jedna obrovska sracka, platím ho 3roky ale ani neviem preco, MP skoro vobec nehram, jedine nhl niekedy. To som skutocne asi taky fanboy sony ze len s principu to mam. Posledna dobra hra co prekvapila bolo Rocket League
     
    TomiSVK89 sa to páči.
  13. jackass3D

    jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    615
    Páči sa:
    704
    Samozrejme ze sa najde, nieje kazdy taky inteligent ako my ze sledujeme fora, stranky, akcie. Len tak pre tvoju orientaciu, uncharted kolekcia chrumkavych 75eur stoji :D :D Robim to skoro 7rokov ale osobne som si kupil tu jedinu hru...aj to bolo za cias ps3
     
    cipur a kochones sa to páči.
  14. kochones

    kochones
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    24 Nov 2010
    Príspevkov:
    98
    Páči sa:
    29
    :) :) skvela cena, poprosim 2 zabalit, ale zase ja mam najko rad, lebo tam maju vela veci a mozem si to tam popozerat predtym ako to objednam inde, ja som tam zatial nic nekupil, ale nasi tam kupili chladnicku tam stala 750 a vsade inde okolo 900 tak to neviem ako sa im podarilo, ci to zabudli precenit...
     
    cipur a jackass3D sa to páči.
  15. IvanHrozny

    IvanHrozny
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    16 Jún 2014
    Príspevkov:
    742
    Páči sa:
    1 014
    to neni kravina to je pravda. Zrovna nedavno som to pisal. Digital ma vyhody - pohodlie pri kupe, nie je nutne menit disky jak na diskoteke, digital sa neznici ani nestrati, kto ma viac ako jednu konzolu doma a hra s clenom rodiny tu istu hru v rovnakom case tak je to bezkonkurencna vyhoda. A mozno aj viac... Diskovka jej vyrobna cena je max 1€ aj s reziou celej firmy.
     
    cipur sa to páči.
  16. jackass3D

    jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    615
    Páči sa:
    704
    Pozri v niecom mas pravdu ale nechapem preco to tak strasne obhajujes...ze ma niekto viac ako jednu konzolu ps4 je pripad max 10% ludi ak knim patris podakuj rodicom alebo svojej dobrej praci nwm :) Inac potom preco take japonsko ma uplne ine vyhody a ovela lepsie, ak by to bolo takcako pises ceny by mali byt na rovnakej urovni celosvetovo
     
  17. IvanHrozny

    IvanHrozny
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    16 Jún 2014
    Príspevkov:
    742
    Páči sa:
    1 014
    Ja to neobhajujem ja to len vysvetlujem ze to ma pre niekoho vyhody oproti diskovke. Mozno 5-10% domacnosti. No pretoze v EU mame zakony take blbe preto je u nas draho neviem to inak vysvetlit. Ja verim tomu, ze aj keby SONY bola slovenska firma a 90% hier by sa vyrabalo na Slovensku tak vsade v zahranici by sa to predavalo o 20% lacnejsie. Nevraviac o tom, ze u nas sa stane clovek milionarom skor nez vobec nieco spravi. Ale to len vynimky
     
    jackass3D sa to páči.
  18. jackass3D

    jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    615
    Páči sa:
    704
    Toto bola pekna bodka premna do temy 12 vianocnych akcii. Inac kazdy si robi co chce a podla moznosti svojej penazenky...Ja sa delit o ucet nebudem ale ani kupovať o 10-20eur drahsie hry.
    Inac prajem pekne vianocne sviatky v kruhu svojej rodiny a oblubenej konzoly, lebo to co davaju v slovenskych tv je este viac na zaplakanie ako stav europskeho ps store :rofl:
    Merry Lloyd Christmas!
     
    RUDOLF a IvanHrozny sa to páči.
  19. Crysis

    Crysis
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    14 Okt 2013
    Príspevkov:
    199
    Páči sa:
    273
    Ej jak som sa potešil, keď som zbadal Fallout 4 v deals...pokiaľ som neotvoril článok a neuvidel cenu.Boha vášho japonského.
     
    jackass3D sa to páči.
  20. AirwalkerSK

    AirwalkerSK
    Expand Collapse
    Guest

    ja som nevyužil ani jednu akciu a vobec neľutujem :D :D :D zatiaľ mám čo hrať a o pár mesiacov pôjdu ceny diskoviek tak dole že mi to bude aj jedno a za to čo by som tu vyhodil za 2 hry si kúpim 5 :D
     

Zdielať túto stránku